Aktualności: Konkursy na projekty badawcze

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nabór wniosków w konkursie CEUS-UNISONO.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków w kolejnych edycjach programów skierowanych do naukowców: Programie Polskie Powroty oraz Programie im. Ulama.

Europejska Rada ds. Badań Naukowych ogłosiła konkurs na granty dla doświadczonych naukowców. O granty mogą starać się doświadczeni naukowcy z dowolnego kraju świata o uznanym dorobku naukowym.

16 marca rozpoczął się nabór wniosków w konkursach OPUS, PRELUDIUM, SONATA

Jeszcze do 10 kwietnia można składać wnioski na współpracę z japońskimi przedsiębiorstwami i instytucjami naukowo-badawczymi

15 grudnia 2014 roku Narodowe Centrum Nauki planuje ogłoszenie trzech konkursów na projekty badawcze: FUGA 4, SYMFONIA 3, ETIUDA 3.

Konkurs na projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia aparatury naukowo-badawczej niezbędnej do realizacji tych projektów.
Termin składania wniosków: 15 grudnia 2014 r.

Konkurs na projekty badawcze realizowane przez osoby rozpoczynające karierę naukową, nieposiadające stopnia naukowego doktora.
Termin składania wniosków: 15 grudnia 2014 r.

Konkurs na projekty badawcze realizowane przez osoby rozpoczynające karierę naukową, posiadające stopień naukowy doktora.
Termin składania wniosków: 15 grudnia 2014 r.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Konkursy na projekty badawcze