Sympozjum "Reaktory 2018"

Rejestracja uczestników

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego drukowanymi literami, podpisanie i przesłanie go najpóźniej do dnia 30.06.2018 drogą elektroniczną (skan) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy

Klauzula informacyjna:

  • Administratorem danych osobowych zebranych poprzez formularz zgłoszeniowy jest Instytut Inżynierii Chemicznej Polskiej Akademii Nauk (IICh PAN), z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Bałtyckiej 5.
  • Dane te będą przetwarzane przez IICh PAN w celu organizacji i przeprowadzenia IV Ogólnopolskiego Sympozjum „Reaktory Wielofazowe i Wielofunkcyjne dla Procesów Chemicznych i Ochrony Środowiska”.
  • Przekazane w tym formularzu dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz do ich poprawiania, a także do wycofania zgody na ich przetwarzanie.
  • Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie będzie możliwe uczestnictwo w ww. Sympozjum.
  • Przekazane w tym formularzu dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji wszelkich działań związanych z organizacją Sympozjum, jego przeprowadzeniem oraz publikacją materiałów konferencyjnych.
Jesteś tutaj: Home Rejestracja uczestników